Barmix w branży HoReCa

Model biznesowy z Barmix’em w branży HoReCa

Barmix przyciąga gości w branży HoReCa.
Przedstawiciele hoteli, sal weselnych, restauracji, pubów i barów, mając w swojej ofercie Barmix, byli bardziej atrakcyjni dla potencjalnego klienta. Co to oznaczało w praktyce? Jeśli porównamy podobne lokale w branży HoReCa pod kątem: zbliżony wystrój, oferta menu, cennik, to większość klientów chętniej odwiedzała to miejsce, które oferowało coś niszowego, a jednocześnie atrakcyjnego lub w zdecydowany sposób zapewniające odbiorcy łatwą obsługę. Tym czymś okazywały się być np. różnego rodzaju atrakcje, często zjednujące sobie sympatyków tj. Barmix, nasz automatyczny barman.
Trudno się nie zgodzić, bo owe atrakcje są wciąż innowacyjne, nietypowe, mają ciekawy design i wyróżniają się na tle konkurencji. Właściciele z branży HoReCa, korzystając z Barmixu, osiągają przychody, oferując swoim klientom automatycznego barmana nie tylko na swoich imprezach, podczas wesel, ale także wynajmując i umożliwiając im codzienne korzystanie z Barmixu w pubach, restauracjach, czy barach.
W branży HoReCa Barmix jest wykorzystywany na dwa sposoby, w zależności od opcji. Są to: Barmix Express i Barmix Optimale.

Barmix Express na co dzień i dla małych imprez

barmix express
barmix express

Barmix Express to technologicznie zaawansowana maszyna, która w ekspresowym tempie przygotowuje drinki. Posiada po bokach osiem stanowisk na butelki (po cztery z każdej strony), do których są podpięte specjalne rurki z urządzenia. Po uruchomieniu Barmixu to przez nie automat pobiera dowolną ciecz, w zależności od wyboru naszego ulubionego drinka. W butelkach znajdują się: alkohole, soki i syropy. Z przodu maszyny mamy oznaczone miejsce na postawienie szklanki, nad którym znajduje się dozownik wlewający płyny. Drink jest gotowy do 15 sekund przy bardziej skomplikowanych drinkach, natomiast średnia wynosi zaledwie 5 sekund. Jego wybór następuje po naciśnięciu określonego guzika na automacie (każdy numer jest przypisany pod inny drink) – klawiatura znajduje się w prawym górnym rogu urządzenia. Maszyna posiada także ekran dotykowy w lewym górnym rogu, który wyświetla, jak należy krok po kroku przygotować swój ulubiony trunek. Proste, prawda?
- Na co dzień w restauracjach, pubach i barach Barmix Express stoi na barku w lokalu, gdzie kelnerka tylko klika odpowiedni przycisk i nalewa drinka. Nie potrzebujemy w tym przypadku profesjonalnego barmana – mówi Sebastian Składny, prezes zarządu Barmix Sp. z o.o.
Poza tym Barmix Express może być również wykorzystany na mniejszych imprezach, a do obsługi (jeśli nie chcemy by tym zajmowali się nasi goście) możemy wyznaczyć jakąś osobę spośród dostępnych pracowników lokalu.

barmix optimale
barmix optimale

Barmix Optimale towarem must have na wielu imprezach.
Z kolei Barmix Optimale posiada ukryte stanowiska na pojemniki, które po zapełnieniu wskazują, jak szybko ubywa danej cieczy podczas korzystania z maszyny. Cały mechanizm nalewania drinków, a także umiejscowienie klawiatury i tabletu są takie same, jak w przypadku Barmixu Express.
Barmix Optimale jest wykorzystywany głównie na różnego rodzaju imprezach. Prym wiodą zwłaszcza wesela, imprezy firmowe, urodziny, imieniny, jubileusze, czy inne eventy.
Jest także możliwość wykorzystania Barmixu Express oraz Optimale jako automatu samoobsługowego.
Dzięki zdalnemu włącznikowi wstawiamy Barmix poza barem a kelnerka ma za zadanie jedynie pobrać opłatę. Klient w ten sposób może sam wykonać drinka.

Dlaczego Barmix okazuje się strzałem w dziesiątkę?

Nie warto koncentrować się na tym, co i jak robią inni. Dobrze jest być oryginalnym i np. postawić na Barmix. Później wypada postawić na jego promocję np. w social mediach, czy skupiając się nawet na marketingu szeptanym albo polecać go zwyczajnie swoim gościom podczas każdej wizyty w lokalu.
Barmix wyróżnia się na tle atrakcji oferowanych przez konkurencję. To wciąż nowy trend na rynku, o solidnej i stalowej konstrukcji, ciekawym designie. To również niezawodny automat. Pamiętajmy, że w przypadku usterki serwis Barmixu jest czynny całą dobę. Barmix Express i Barmix Optimale można zamowić również 24 godzinę na dobę, a nasi konsultanci odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania. Na stronie internetowej https://barmix-ibartender.com każdy znajdzie kontakt do nas.

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły