Wynajmij Barmix’a
Kup Barmix’a

„Gdy zobaczyłem Barmixa od razu wiedziałem, że będzie to świetna inwestycja”

Dzisiaj przedstawiamy Wam restaurację Leśninczówka, która jest lokalem z bogatą i długą historią. Wystarczy wspomnieć, że restauracja w tym miejscu funkcjonuje nieprzerwanie od 126 lat. Restauracja "Leśniczówka" znajduje się w centrum miasta, w największym Parku Miejskim w Grudziądzu. Restauracja oferuje prawdziwie polskie smaki, kuchnię myśliwską, w tym podaną na wiele sposobów dziczyznę. Oprócz klasycznej działalności restauracyjnej w Leśniczówce można również zorganizować: Chrzciny, Komunie Święte, Zabawy Sylwestrowe czy Karnawałowe, Studniówki i Połowinki oraz inne uroczystości.
Dzisiaj rozmawiamy z Panem Patrykiem Pałygą, który jest właścicielem lokalu i w lipcu 2021 roku postanowił wyposażyć swoją restaurację w Barmix.

Barmix: W jaki sposób dowiedział się Pan o Barmix?

Patryk Pałyga: Barmix pojawił się podczas jednego z wesel, które były organizowane w naszym lokalu. Nasi klienci wynajęli go na swoją uroczystość. Wówczas maiłem pierwszy raz styczność z tym urządzeniem.

BX: Jakie było Pana pierwsze wrażenie?

PP: Urządzenie od razu wzbudziło moje duże zainteresowanie. Nie widziałem nigdy wcześniej podobnej maszyny, która łączy nowe technologie z przygotowywaniem świetnych drinków. Moją uwagę przyciągnął także design Barmixa – prosty i jednocześnie elegancki. Krótko mówiąc: nowoczesna atrakcja eventowa.

BX: Czy decyzja o zakupie Barmixa była łatwa, czy trudna?

PP: Decyzja o zakupie Barmixa nie należała do skomplikowanych. Gdy po raz pierwszy zobaczyłem Barmixa na weselu w moim lokalu, to od razu wiedziałem, że będzie to świetna inwestycja, która wzbogaci ofertę mojej restauracji. Dodatkowo wsparcie jakie otrzymałem przy całym procesie sprzedażowym umocniło mnie tylko w tej decyzji.

BX: Co Pana skłoniło do zakupu?

PP: Myślę, że rola handlowca była naprawdę istotna. To on w pierwszym kontakcie odpowiedział na wszystkie moje pytania, pomógł dobrać odpowiedni model Barmixa do prowadzonej przeze mnie działalności. Jednak przede wszystkim przekonał mnie widok zadowolonych gości na weselu, którzy nie musieli stać w kolejce do baru, tylko mogli samodzielnie w szybkim tempie wykonać preferowany trunek i iść dalej tańczyć. Kolejnym aspektem był fakt, że Barmix stanowi niezaprzeczalnie wyjątkową atrakcję eventową! Przyciąga wzrok gości, uświetnia przyjęcie. Ostatecznie Barmix stał się też rozwiązaniem mojego problemu braku baru w lokalu, którego powstanie wiązałoby się z dużym nakładem finansowym oraz wyzwaniem jakie stanowi szkolenie kadry, która dość często się zmienia. W przypadku Barmixa kilkunastominutowe szkolenie rozwiązuje problem.

BX: Jakie były Pana największe obawy?
PP: Jedyną i małą obawę stanowiły kwestie techniczne związane z czyszczeniem urządzenia po zakończonym dniu pracy. Zostały one wszystkie rozwiane po szkoleniu technicznym jakie zostało przeprowadzone przy wydaniu urządzenia. Okazało się, że cały proces jest niezwykle prosty i intuicyjny.

BX: Na jakie trudności napotkał Pan w uruchomieniu Barmixa w swoim biznesie?

PP: Nie napotkałem żadnych trudności.

BX: Czy zespół naszej firmy był pomocny?

PP: Zdecydowanie tak! Cały proces, od zapytania o ofertę, aż po dostawę urządzenia do mojego lokalu odbył się sprawnie i bezproblemowo. Wszystko to dzięki kompetentnemu zespołowi firmy Barmix, który służył mi radą i wsparciem przez cały czas.

BX: Jak Pan ocenia zakup Barmixa z perspektywy czasu?

PP: Uważam, że Barmix stanowi jedną z lepszych inwestycji na jaką mogłem się zdecydować. Cieszy się on dużym zainteresowaniem w mojej restauracji. Praktycznie każda para młoda organizująca swoje wesele lub solenizant organizujący swoje urodziny, chcą wynająć Barmixa na swoje przyjęcie.

BX: Co dzięki Barmix robi Pan lepiej, inaczej?

PP: Dzięki Barmixowi mogę serwować wysokiej jakości drinki, a moi goście nie stoją w kolejce do baru. Pary młode i solenizanci wybierają mój lokal, ponieważ wiedzą, że jest w nim Barmix – wyróżniłem się tym na tle konkurencji.

BX: Jakie są efekty finansowe: zysk, oszczędności?

PP: Odbywa się więcej wesel i przyjęć okolicznościowych niż w czasach, gdy nie było jeszcze Barmixa w mojej restauracji. Barmix przyciąga gości do mojego lokalu.
Kolejnym aspektem jest możliwość oferowania drinków, bez konieczności zatrudnienia profesjonalnego barmana, które wiąże się z zdecydowanie większym kosztem. Obecnie w moim lokalu drinki przygotowuje przeszkolony w kilkanaście minut zespół kelnerski, dla którego obsługa Barmixa jest bardzo intuicyjna.

BX: Czy jest coś co chciałby Pan przekazać innym lub przyszłym właścicielom Barmix?

PP: Warto zaryzykować i rozwinąć swój biznes z Barmixem. Jest to niezwykła atrakcja, którą warto promować, by przyciągnąć do swoje restauracji klientów.

BX: Panie Patryku bardzo dziękujemy za udzielenie odpowiedzi i życzymy kolejnych sukcesów i trafionych inwestycji.

PP: Dziękuję

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły