Wynajmij Barmix’a
Kup Barmix’a

„Barmix był dla mnie zaskoczeniem!”

AK Events – Adrian Kasica z Dąbrowy Górniczej. Postanowił zainwestować w Barmix Optimale w październiku 2021 r. Postanowiliśmy zapytać Pana Adriana (AK) jak ocenia swoją decyzję z perspektywy czasu. Oto co nam powiedział:

BX: W jaki sposób dowiedział się Pan o Barmix?

AK: Jesienią 2021 roku postanowiłem, że muszę poszerzyć zakres oferowanych usług eventowych. Fotobudka i ciężki dym już żaden sposób nie wyróżniały mnie na tle konkurencji. Tak zaczęły się moje poszukiwania alternatywnej atrakcji na przyjęcia. Trafiłem wówczas na stronę Barmixa i urządzenie od razu przyciągnęło moją uwagę.

BX: Jakie było Pana pierwsze wrażenie?

AK: Barmix był dla mnie przede wszystkim zaskoczeniem! Nowoczesne urządzenie, które w ekspresowym tempie serwuje pyszne i popularne drinki. Pomyślałem, że to jest rozwiązanie mojego problemu: „Jak urozmaicić ofertę eventową?”. Dodatkowo jego elegancki design doskonale wpisuje się w klimat różnorodnych przyjęć.

BX: Czy decyzja o zakupie Barmixa była łatwa, czy trudna?

AK: Sama decyzja o zakupie była prosta. Wiedziałem, że Barmix spełni moje oczekiwania i co najważniejsze, spełni tez oczekiwania uczestników różnych eventów. Dodatkowo wsparcie techniczne i merytoryczne jakie otrzymałem było bardzo profesjonalne. Zespół Barmix sp. z o.o. cierpliwie opowiadał na moje wszelkie pytania i wspierał w procesie dofinansowania.

BX: Co Pana skłoniło do zakupu?

AK: Do zakupu skłoniła mnie przede wszystkim chęć i potrzeba rozwinięcia oferty atrakcji . Branża eventowa wymaga stałego rozwoju, ponieważ klienci oczekują nowości. Nie inwestując w swoją działalność tracimy zainteresowanie klientów. Barmix stanowi w tym wypadku rozwiązanie idealne. Prosty w obsłudze i efektowny w działaniu.

BX: Jakie były największe obawy?

AK: Największą obawę stanowiły kwestie techniczne związane z konserwacją i czyszczeniem urządzenia, ale kompleksowe szkolenie utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że jest to tak niezwykle łatwe.

BX: Na jakie trudności napotkał Pan w uruchomieniu Barmixa w swoim biznesie?

AK: Nie pojawiły się trudności. Barmix niezwykle szybko zyskał zainteresowanie nowych klientów, którzy koniecznie chcieli go zobaczyć na swoim przyjęciu.

BX: Czy zespół naszej firmy był pomocny?

AK:Wasz zespół służył swoją wiedza i wsparciem. W każdej chwili mogłem na was liczyć i mogę nadal. Jeśli pojawiają się jakieś pytania, to od razu spieszycie z odpowiedzią.

BX: Jak Pan ocenia zakup Barmixa z perspektywy czasu?

AK: Zakup Barmixa to była dobra inwestycja, która zaowocowała rozwojem mojej działalności eventowej.

BX: Co dzięki Barmix robi Pan lepiej, inaczej?

AK: Oferta atrakcji eventowych poszerzyła się, a ja mogłem wyróżnić się na rynku usług jako posiadacz tego innowacyjnego urządzenia.

BX: Jakie są efekty finansowe: zysk, oszczędności?

AK: Zdecydowanie zakup Barmixa przyniósł mi zysk. Więcej zrealizowanych przyjęć to większy zarobek. Dodatkowo sieć partnerska Barmix Partner, do której należę umożliwia dotarcie do większej ilości klientów, a co za tym idzie więcej osób ma okazję zapoznać się z oferowanymi przeze mnie usługami.

BX: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w biznesie.

AK: Dziękuję i wzajemnie.

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły