Wynajmij Barmix’a
Kup Barmix’a

Czy automatyczny barmanem można się wyróżnić?

Czy automatycznym barmanem, można się wyróżnić

Barman powinien się wyróżniać, nawet… automatyczny

Barman, którego wynajmujemy na wesele i innego rodzaju imprezy, powinien wyróżniać się przygotowaniem doskonale skomponowanych i smacznych drinków oraz koktajli bezalkoholowych.
To nie podlega dyskusji! Jeśli mamy szczęście, tak jest, nie mówiąc o pseudobarmanach, którzy po odbyciu jednego, góra dwóch szkoleniach każą nazywać się profesjonalistami i za wynajęcie biorą krocie. Co jeśli jednak w parze z wynajęciem barmana z prawdziwego zdarzenia dostaniemy coś jeszcze np. atrakcyjny design? Tak, tak, barman w atrakcyjnym “opakowaniu”.
Od razu pewnie zapytacie – przystojny barman? Po co nam on? Przecież barman powinien znać się na swojej profesji, nie musi przecież wyglądać. To nie jest ważne.
Rozwiązaniem obu tych kwestii może być… Barmix, czyli barman automatyczny.

Barmix to specjalnie skonstruowana maszyna o atrakcyjnym designie, składająca się z ośmiu pojemników do wlewania napoi. Barmix przypomina automatyczny ekspres do kawy, tyle że większy, który tak jak profesjonalny barman przygotowuje doskonałe drinki, i to jedynie w 8 sekund.
Brzmi niewiarygodnie, jednak takie maszyny stają się chodliwym towarem na rynku.
Obsługa Barmixu jest bardzo prosta.
Po kliknięciu w odpowiedni przycisk na klawiaturze automatu wybieramy recepturę koktajlu z procentami bądź też nie (możemy wspomagać się informacjami, jakie pojawiają się na wbudowanym w urządzenie tabletecie).
Przygotowany napój Barmix serwuje nam z dokładnością do 2 ml.
Co ważne, do wyboru mamy jedno z ośmiu menu, każde składające się z średnio 11 drinków, stworzonych według receptur profesjonalnego polskiego barmana. To my sami wybieramy, decydując się na wynajem Barmixu, jakie menu zaserwujemy gościom na naszej imprezie.
Oprócz popularnych drinków, jakie są na topie, jak np.: Blue Lagoon, Mojito, Aperol Spritz czy Sex On The Beach, znajdziemy wariacje nowe, które znajdą swoich odbiorców. Dlatego nie dziwią już kolejki gości, ustawiające się przy naszym automatycznym barmanie. Barmix wyróżnia na “dzień dobry” podświetlony napis Barmix, czy iluminacja świetlna zależna od etapu przygotowania napoju.

Co ciekawe, wynajęcie Barmixu jest łatwe i znacznie tańsze od wynajmu profesjonalnego barmana.
To koszt rzędu 1300 zł (w zależności od rodzaju imprezy oraz terminu) plus napoje.
Za profesjonalnego barmana musimy “wykartkować” co najmiej 2500 zł plus napoje plus posiłek.

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły