Wynajmij Barmix’a
Kup Barmix’a

Jak reklamować Barmix tuż po zakupie?

Jak reklamować Barmix’a po zakupie

Wyobraź sobie, że jesteś już właścicielem Barmixu, automatycznego barmana.
Chcesz wynajmować urządzenie i na tym oczywiście zarabiać.
Co powinieneś zrobić, aby Twój biznes okazał się strzałem w dziesiątkę?
Na początek podejmij działania, aby o Barmixie było głośno. Zacznij od reklamy.

Najlepiej reklamuj produkt na kilku płaszczyznach. Weź pod uwagę promocję Barmixu na targach ślubnych i poprzez Media społecznościowe. Warto również dołączyć do programu partnerskiego Barmix Partner, gdzie pomagamy i przekazujemy kontakty.
To trzy drogi, którymi warto podążać i wspierać je innymi działaniami (e-mailing, spotkania face to face i spotkania on-line, czy rozmowy telefoniczne).

Wolicie stwierdzenie: “Reklama jest dźwignią handlu” czy “Dobry produkt reklamy nie potrzebuje”? Cokolwiek wybierzecie, zapewne zgodzicie się, że w dzisiejszych czasach (kiedy konkurencja jest olbrzymia na rynku) nie sposób nie promować swojego produktu, licząc, że i tak ktoś go zauważy, a potem dokona zakupu. Wbrew różnym teoriom warto podążać z duchem czasu i… zainwestować w reklamę.
Skutecznym sposobem, aby Barmix zaistniał w świadomości ogółu, jest jego promocja, zwłaszcza podczas targów ślubnych (docieramy wówczas do konkretnej grupy docelowej i budujemy świadomość marki), jak i skuteczna reklama w internecie (takie działanie przynosi zaskakująco dobre rezultaty).

Targi ślubne furtką do zdobycia klientów

Targi ślubne to wielkie pole do popisu i możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. Stanowisko prezentujące Barmix za każdym razem budzi zaciekawienie – automatyczny barman to wciąż nowość na rynku weselnym, a poza tym odwiedzający oczekują, że będą mogli sami sprawdzić działanie Barmixu. To jeszcze bardziej podkręca zainteresowanie i zachęca docelowo do wykupienia usługi.  - Zdarza się, że na targach ślubnych nasi klienci podpisują swoje pierwsze umowy, nawet 10 umów podczas jednych targów. Dodatkowo w kalendarzu zapisują sobie średnio około 20 kontaktów do osób, które deklarują chęć wynajmu Barmixu. Te osoby potrzebują jednak trochę więcej czasu na przemyślenie decyzji o wynajmie. To jednak daje nadzieję na przyszłość – mówi Sebastian Składny, prezes Zarządu Barmix Sp. z o.o.

Co ciekawe, przedstawiciele Barmixu nie zostawiają swoich klientów na pastwę losu, tylko aktywnie pomagają im w promocji. W swojej ofercie proponują np. zestaw targi ślubne, dzięki któremu reklamowane stanowisko lepiej się prezentuje. W skład takiego zestawu wchodzą: roll up z danymi firmy, hasłami i zdjęciami Barmixu, 100 sztuk ulotek na temat zasad wypożyczenia Barmixu, 8 menu do prezentacji automatycznego barmana i 20 sztuk smyczy z nazwą produktu.

Portale ślubne oraz aukcyjne

Warto zamieścić swoją ofertę wynajmu Barmix'a na portalach ślubnych oraz aukcyjnych tj: weselezklasa, olx. Ponieważ osoby zainteresowane wynajmem Barmix'a często przeszukują wyżej wymienione portale. Bardzo istotną rzeczą jest to, aby wyróżnić się zdjęciem głównym. Niestety przy wielu ofertach znajdziemy z naszego banku zdjęć a tym niestety się nie wyróżnimy.

Skuteczna reklama w mediach społecznościowych

Z kolei na mediach społecznościowych (facebook, instagram, tiktok) warto założyć konta i poprzez działania organiczne lub płatną reklamę docierać do par młodych lub innego rodzaju klientów np. przedstawiciele hoteli, czy restauracji.
Warto publikować filmiki, rolki, posty z wykonanych już usług.
Będzie to budowało rozpoznawalność marki oraz budziło większe zaufanie potencjalnych klientów.

- My jako firma Barmix chętnie świadczymy pomoc w pozyskiwaniu klientów. Mamy program Barmix Partner, za 79 zł netto. Jeżeli przyjdzie jakiekolwiek zapytanie z okolicy miejsca zamieszkania partnera, to do niego przekierowujemy kontakt. To wielkie wsparcie z naszej strony.

To nie jedyne zalety promocji naszego produktu poprzez Facebook. - Blisko miejsca zamieszkania naszego partnera biznesowego włączamy także płatną reklamę, żeby pozyskiwać dla niego jeszcze więcej klientów. Takimi działaniami zajmuje się u nas profesjonalna agencja marketingowa. Mamy dobrze ustaloną grupę docelową i targetujemy do faktycznie zainteresowanych osób. To procentuje w biznesie – dodaje Sebastian Składny.

Warto dodać również to, że w programie Barmix Partner klient otrzymuje: indywidualnego doradcę biznesowego, materiały Barmix w wersji video i graficzne, umowę pod wynajem oraz poradniki marketingowe.

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły