„Klienci na początku nie byli przekonani.”

RozhulajTo! – Michał Walczak z Warszawy dołączył do partnerów Barmix w październiku 2021 roku. W krótkim wywiadzie pan Michał (MW) opowiedział jak ocenia naszą współpracę.

BX: W jaki sposób dowiedział się Pan o Barmix?

MW: Latem 2021 roku poszukiwałem dodatkowych ciekawych atrakcji eventowych. Posiadam również fotobudkę. W trakcie jednego ze spotkań rodzinnych mój brat wspomniał mi o ekspresie do drinków. Byłem zaskoczony faktem, że istnieje takie urządzenie. Koniecznie musiałem sprawdzić, jak wygląda. Po zapoznaniu się z wstępną ofertą zadzwoniłem do Sebiastiana (Prezes Barmix sp. z o.o.), który zaprosił mnie do odwiedzenia stoiska firmy na tragach EuroGastro. Tam po raz pierwszy mogłem zobaczyć automat na żywo.

BX: Jakie było Pana pierwsze wrażenie?

MW: Barmix ogromnie mnie zainteresował – jest to przecież nie lada nowinka technologiczna. Poczułem, że tak nowoczesne urządzenie może podbić rynek eventowy. W przeciwieństwie do powszechnie znanych fotobudek, czy fotoluster, Barmix zdecydowanie się wyróżnia.

BX: Czy decyzja o zakupie Barmixa była łatwa, czy trudna?

MW: Sama decyzja o zakupie była prosta. Wiedziałem, że Barmix sprawdzi się i wyróżni na tle innych atrakcji.

BX: Co Pana skłoniło do zakupu?

MW: Do zakupu skłoniła mnie oryginalność tej nietuzinkowej maszyny. Świetna atrakcja eventowa, której nie miał nikt inny w mojej okolicy.

BX: Jakie były największe obawy?

MW: Jedyne obawy jakie się pojawiły, były związane z kwestiami czysto technicznymi. Ale gruntowne szkolenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że Barmix jest równie intuicyjny co ekspres do kawy. Jego obsługa i konserwacja nie są żadnym problemem.

BX: Na jakie trudności napotkał Pan w uruchomieniu Barmixa w swoim biznesie?

MW: Klienci na początku nie znając urządzenia nie decydowali się na nie od razu. Jednak każda impreza, na której pojawiał się Barmix przynosiła kolejnych klientów. Tak z tygodnia na tydzień zainteresowanie wzrastało, a klientów przybywało i przybywa nadal.

BX: Czy zespół naszej firmy był pomocny?

MW: Kompletny, pełen energii i niezwykle sympatyczny zespół Barmix wspierał mnie na każdym etapie zakupu, doceniam sprawną dostawę Barmixa do mojego domu i profesjonalne szkolenie jakie przeprowadził przedstawiciel firmy. To jednak nie koniec nadal mogę liczyć na waszą pomoc. Szczególnie program sieci partnerskiej Barmix Partner stał się dla mnie świetną opcją rozwoju biznesu z Barmixem. Jeżeli tylko pojawi się jakaś kwestia związana np. z organizacją stoiska na targach ślubnych, to zawsze mogę liczyć na panią Monikę, która jest doradcą ds. programu Barmix Partner.

BX: Jak Pan ocenia zakup Barmixa z perspektywy czasu?

MW: Zakup Barmixa to fantastyczna inwestycja. Mogę powiedzieć, że nawet nieco wypiera moją własną fotobudkę! Dzisiaj 8/10 zapytań o wynajem atrakcji eventowej to zapytanie o Barmixa.

BX: Co dzięki Barmix robi Pan lepiej, inaczej?

MW: Oferta moich atrakcji eventowych poszerzyła się i dodarłem do większej ilości klientów.

BX: Jakie są efekty finansowe: zysk, oszczędności?

MW: Zakup Barmixa i udział w sieci partnerskiej pozwoliły mi na powiększenie dochodu płynącego z wynajmu atrakcji eventowych, a także mogłem wyróżnić się z ofertą na tle innych firm.

BX: Dziękujemy za rozmowę, życzymy dalszych sukcesów.

MW: i wzajemnie.

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły