Wynajmij Barmix’a
Kup Barmix’a

Co warto wiedzieć przed zakupem Barmixa?

Poznaj Barmixa przed zakupem

Automatyczny barman Barmix to nowoczesna atrakcja każdego eventu, która pozwala zwiększyć zyski i zadowolić gości w wyjątkowy sposób. Dzięki niemu goście, zamiast flirtować z barmanem i czekać w kolejce, będą z ulubionym drinkiem w dłoni podbijać parkiet i cieszyć się imprezą. Co należy wiedzieć przed kupnem Barmixa?

Spis treści:

 1. Czy potrzebuję koncesji wynajmując Barmixa?
 2. Czy obsługa Barmixa wymaga dodatkowego zatrudnienia?
 3. Jak zaawansowany technologicznie jest Barmix?
  3.1 Jak działa czujnik szklanki?
  3.2 Jak działa czujnik cieczy?
 4. Ile alkoholu i napoi potrzebuje Barmix?
  4.1 Jakie produkty będą najlepsze do Barmixa?
  4.2 Jak często trzeba dolewać napoje do Barmixa?
 5. Ile mogę zarobić na wynajmie Barmixa?
  5.1 Ile zarabia wynajmujący?
  5.2 Ile oszczędza zamawiający?

Czy potrzebuję koncesji wynajmując Barmixa?

Wynajmując Barmixa na eventy okolicznościowe, gdzie alkohol zapewnia organizator, np.: wesela, eventy firmowe czy urodziny, koncesja nie jest wymagana. Takie udogodnienie zapewnia zyski już od samego początku wynajęcia i oszczędność czasu, potrzebną na wyprawy do odpowiednich urzędów.

W przypadku, gdy sami chcemy sprzedawać drinki w trakcie wydarzeń czy w naszym lokalu z pomocą Barmixa, taka koncesja będzie już potrzebna. Być może trzeba będzie poświęcić dodatkowy czas na przygotowanie dokumentów, ale później przyniesie to dodatkowy zysk.

Czy obsługa Barmixa wymaga dodatkowego zatrudnienia?

Choć zawsze jest miło mieć z kim porozmawiać, to Barmix nie wymaga dodatkowej obsługi. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna – zupełnie jak obsługa tabletu czy smartfonu. Wystarczy odczytać wskazania pojawiające się na ekranie i kliknąć odpowiednie przyciski. Proste, prawda?

Podobnie jest w przypadku uzupełniania napoi. Możemy robić to sami lub wyznaczyć zaufaną osobę. Osoba odpowiedzialna otrzymuje klucz do górnej pokrywy Barmixa. Po jej otwarciu ukazują się lejki i odpowiednio oznaczone miejsca, by przypadkiem nie wlać trunku tam, gdzie powinien być sok.

Jak zaawansowany technologicznie jest Barmix?

Automatyczny barman Barmix nie czeka na to, co się wydarzy. Jest innowacyjnym urządzeniem o atrakcyjnym designie, które ułatwi organizację każdego eventu. Wyposażony w klawiaturę numeryczną i tablet z wyświetlaczem LCD 10x3 cm ułatwia przygotowanie ulubionego drinka alkoholowego lub bezalkoholowego. Barmix posiada odpowiednie czujniki, dzięki którym żaden alkohol i napój się nie zmarnuje.

Jak działa czujnik szklanki?

Zdajemy sobie sprawę, że rozlewanie alkoholu i napojów jest tym, czego nie chcemy i co dotkliwie odczuwamy. Czujnik szklanki w Barmixie pozwoli umieścić każdą kroplę trunku dokładnie tam, gdzie powinna się znajdować. Gdy urządzenie nie wykryje szkła od razu wyświetli odpowiedni komunikat na wyświetlaczu.

Jak działa czujnik cieczy?

Podobnie sprawa wygląda z czujnikiem cieczy, który informuje czy w pojemniku znajduje się odpowiednia ilość odpowiedniego napoju. Barmix sam podpowie, wyświetlając odpowiedni komunikat, że brakuje jakiegoś napoju. Dzięki temu nasze drinki będą zawierały w sobie odpowiednie napoje, a ich smak będzie wyjątkowy.

Ile alkoholu i napoi potrzebuje Barmix?

Chciałoby się rzec, że tyle, by impreza trwała jak najdłużej, ale rozumiemy, że kiedyś odpocząć też trzeba. I zdajemy sobie również sprawę, że czasem każda ilość może nie wystarczyć. Dla przykładu podajemy wartości jednego z oferowanych menu potrzebne do przygotowania drinków dla 100-osobowego wesela:

 • Sok pomarańczowy – 20 l
 • Sok grejpfrutowy – 13 l
 • Sprite – 16 l
 • Grenadyna – 3,5 l
 • Blue Curaçao – 3,5 l
 • 100% sok z cytryny – 5 l
 • Biały rum – 3 l

Jakie produkty będą najlepsze do Barmixa?

Wszyscy lubimy to, co najlepsze. Podobnie automatyczny barman Barmix lubi produkty wysokiej jakości, by móc przygotowywać drinki, które zachwycają smakiem i najwyższym gatunkiem. Wraz z Barmixem dostarczamy wykaz menu drinków z cennikiem oraz potrzebnymi alkoholami i napojami.

Jak często trzeba dolewać napoje do Barmixa?

Niestety nie uciekniemy od frazesu „to zależy”, ale chętnie dodamy, że automatyczny barman Barmix nie wymaga częstego uzupełniania, a sama dolewka nie jest uciążliwa. Przedstawimy tu kilka przykładów, by móc lepiej zobrazować odpowiedź. A to z pewnością pozwoli lepiej zaplanować zapotrzebowanie na konkretne wydarzenie.

Poniżej opisujemy przykładowe wartości:

 • wybieramy menu drinków na bazie wódki, ginu lub białego rumu. Do tego nalewamy 4,5 l Sprite’a oraz 4,5 l i soku pomarańczowego. Barmix, mając do dyspozycji powyższe składniki, przygotuje około 50-60 drinków i po tym czasie będzie wymagał uzupełnienia;
 • z tym samym zestawem alkoholu, ale wybierając sok ananasowy i sok grejpfrutowy Barmix będzie potrzebował uzupełnienia po przygotowaniu około 60-70 drinków;
 • rzadziej przyjdzie nam dolewać alkohol i syropy. Wybierając menu z malibu, rumem i ginem oraz wódką i grenadyną konieczność uzupełnienia Barmixa nastąpi po około 70-90 drinkach.

Ile mogę zarobić na wynajmie Barmixa?

Wynajem Barmixa to obustronna korzyść, zarówno dla wynajmującego jak i zamawiającego tę atrakcję eventową. Jasne, sporo zależy od rodzaju imprezy, dlatego tutaj przedstawimy jako przykład wesele. Ale nie będziemy ukrywać, że Barmix cieszy się szerokim zainteresowaniem na różne wydarzenia.

Ile zarabia wynajmujący?

Za jednodniowe wesele Barmix może przynieść zysk w wysokości około 1000-1400 zł. Doliczając do tego poprawiny do Twojej kieszeni może wpaść nawet 1700 zł. Wystarczy poszerzyć swoją ofertę i oczarować gości automatycznym barmanem Barmix.

Ile oszczędza zamawiający?

Automatyczny barman Barmix zapewnia również oszczędność Parze Młodej. Koszt wynajęcia profesjonalnego barmana zaczyna się od 3000 zł. Do tego trzeba doliczyć koszt napojów, więc koszty rosną. Barmix pozwoli oszczędzić od 1500 zł.

Zobacz również

Zobacz wszystkie artykuły