Wynajmij Barmix’a
Kup Barmix’a

Wynajmuj i zarabiaj

barmix to sprawdzony pomysł na biznes! 

Zacznij zarabiać od pierwszej imprezy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Barmix Optimale

Automatyczny barman - Barmix Optimale to sprawdzony pomysł na biznes, dzięki któremu zwiększysz swoje zyski. Aby rozpocząć przygodę z Barmixem nie musisz rezygnować z etatu.

Barmix sprawdza się również, jako dywersyfikacja obecnego biznesu. Zakup możesz sfinansować poprzez pozyskanie dofinansowania. Zysk z jednej imprezy wynosi około 1200 zł.

Na start otrzymasz od nas materiały marketingowe, instruktażowe, umowę najmu oraz możliwość przystąpienia do programu Barmix Partner! Barmix posiada bogate 8 menu z drinkami alkoholowymi i bezalkoholowymi a obsługa jest niezwykle prosta.
Na Barmixa otrzymasz 3-letnią gwarancję.

 • Dotykowy ekran 8 cali
 • Pojemniki plastikowe 8 szt. (nowa formuła)
 • Bogate menu z 80 drinkami i shotami, podzielone na 8 menu. W tym NOWE MENU z takimi drinkami jak: Aperol Spritz, Mojito, Daiqiri oraz Cuba Libre
 • Funkcja dozowania alkoholu od 0 do 80 ml
 • Funkcja zmiany pojemności drinków 100 lub 200 ml
 • Funkcja szybkiego czyszczenia czyszczenie trwa do 5 min.
 • Czujnik szklanki informuje o braku szklanki
 • Czujnik cieczy informuje o braku cieczy w danym pojemniku
 • Licznik drinków pojedynczy i całkowity
 • Wersje językowe Polski, Angielski, Niemiecki
 • 3-letnia gwarancja

Specyfikacja techniczna:

 • Obudowa – stalowa ocynkowana
 • Waga – 45 kg
 • Wymiary – 75 cm x 70 cm x 45 cm
 • Ilość produktów – 8 płynów
 • Plastikowe pojemniki do użytku gastronomicznego
 • Wybór drinka – przy użyciu klawiatury
 • Wyświetlacz LCD – 8 cm x 3 cm
 • Ekran dotykowy – 8 cali
 • Napięcie – 230V 50Hz
 • Miesięczne zużycie prądu - 9 kW

26 820 zł

cena urządzenia (brutto)
    21 805 zł + 23% VAT
   z 3-letnią gwarancją
Czas realizacji do 2 tygodni

już od 500 zł

netto w leasingu
ZAMÓW PEŁNĄ OFERTĘ
ZOBACZ FILM

Poznaj to co najważniejsze:

Stopa zwrotu z Barmixa

Jak szybko Barmix mi się zwróci? To częste pytanie naszych klientów.

Dlatego na podstawie kilkuset sprzedanych urządzeń przygotowaliśmy dla Ciebie średni czas zwrotu z inwestycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Finansowanie Barmixa

Leasing, gotówka a może dofinansowanie?

Opcji finansowania Barmixa jest wiele, wybierz najdogodniejszą dla siebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Barmix Partner

Otrzymaj pomoc w pozyskiwaniu klientów, urządzenie zastępcze w razie potrzeby oraz wsparcie doświadczonych partnerów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Serwis

Dla naszych klientów priorytetem jest to, aby każdy event został zrealizowany. Dlatego mamy na to sposoby.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Konserwacja i czyszczenie

Zastanawiasz się, jak wygląda konserwacja i czyszczenie Barmixa?

Chętnie Ci o tym opowiemy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kto kupuje Barmixa

Jakie osoby oraz firmy kupują Barmixa?

Czy są to firmy, które już działają w branży eventowej czy zupełnie inne?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZAMÓW PEŁNĄ OFERTĘ
321742
WYDANE DRINKI
3572
OBSŁUŻONE EVENTY

Historie naszych klientów

Automatyczny barman Barmix stale poszerza grono zadowolonych klientów. Dzielimy się z Wami uśmiechniętymi twarzami tych, którzy postanowili zainwestować i wprowadzić dodatkową atrakcję do swojego menu oraz chcieli znacząco zwiększyć swoje przychody. Ich uśmiechy to czysta radość – bez dodatków.

„Marzę o wolnym weekendzie!”

Przeczytaj
Barmix Lubelskie - Drink Master – Jakub Panasiuk (JP) z Zamościa. Do grona naszych klientów dołączył w czerwcu 2019 roku. Postanowiliśmy go zapytać co myśli o tej decyzji z perspektywy czasu.
Przeczytaj wywaid

„Klienci na początku nie byli przekonani.”

Przeczytaj
RozhulajTo! – Michał Walczak z Warszawy dołączył do partnerów Barmix w październiku 2021 roku. W krótkim wywiadzie pan Michał (MW) opowiedział jak ocenia naszą współpracę.
Przeczytaj wywaid
Wczytaj więcej historii

Barmix w mediach

 • „Barmix – najciekawsza atrakcja na wesele?”

  Dominika, która stworzyła Mówię o Ślubie przeprowadziła pod koniec 2021 roku rozmowę z Sebastianem Składnym – prezesem Barmix sp. z o.o. Była ona streamingowana na żywo m.in. w serwisie Instagram oraz YouTube. W jej trakcie padły pytania o swoisty update naszego automatycznego barmana, który w ciągu kilku lat niebywale się rozwinął i zdobył popularność w branży ślubno-eventowej. Widzowie mogli zadawać pytania dotyczące funkcjonowania urządzenia, zasad wynajmu, czy oferowanych drinków. MOŚ określiła Barmixa nowoczesną atrakcją, która niewątpliwe świetnie sprawdzi się zarówno na małym jak i dużym weselu.
 • „Barmix - Automatyczny barman na wesele”

  Mówię o Ślubie to kanał na YouTube, który jest niezwykle popularny wśród par młodych i wedding plannerów. W trakcie Targów Ślubnych organizowanych na południu Polski, Dominika – założycielka MOŚ rozmawiała z naszym Barmix Partnerem o wykorzystaniu automatycznego barmana jako nowoczesnej atrakcji weselnej, miała również okazję samodzielnie wykonać i spróbować drinków z Barmixa.
 • „Barman bez ZUS? Czy to możliwe?”

  Portal ABC Restauracji przyjrzał się Barmixowi z perspektywy pracodawcy, który poszukuje barmana do swojego lokalu. Zdaniem portalu w tej roli nasz automatyczny barman sprawdzi się znakomicie. Świetnie wpisuje się w postępującą automatyzację w branży gastronomicznej. Drinki serwowane przez niego w ekspresowym tempie posiadają niezmiennie wysoką jakość. Niewątpliwie pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji i przyciągnięcie nowych gości. Usprawnia pracę lokali, a co za tym idzie zwiększa zyski, nie trzeba płacić za niego składek ZUS i jest gotowy do pracy 24h na dobę. Jest pracownikiem na miarę XXI wieku!
 • „Barek, Barmix - Automatyczny Barman a może profesjonalny barman na wesele?”

  Portal o tematyce ślubno-weselnej Ślub Na Głowie stworzył zestawienie barmańskich atrakcji na wesele. Porównał tradycyjny samoobsługowy barek, z profesjonalnym barmanem i Barmixem. Nasz ekspres do drinków na tle pozostałych konkurentów wypadł bardzo korzystnie. Jako zalety Barmixa zostały wymienione m.in. szybkość serwowania drinków, obecność popularnych koktajli w menu, koszty wynajmu i nieprzerwaną pracę przez całą noc, co w przypadku wesel stanowi ogromy atut.
 • „Barmix – kolorowe drinki na Twoim weselu”

  Artykuł przygotowany przez portal rybnik.com.pl opisuje automatycznego barmana, jako nowoczesną atrakcję weselną na miarę XXI wieku, która łączy w sobie szybkość przygotowania wysokiej jakości drinków z rozsądną ceną usługi wynajmu. Autor artykułu zaznacza, że Barmix posiada do wyboru kilka atrakcyjnych menu i wzbudza zainteresowanie gości weselnych.
 • „Polak sprzedaje po 20 tys. zł automaty do drinków. „Pierwszą wersję zbudowałem w garażu z drewna i blachy”

  mambiznes.pl w 2019 roku przeprowadził wywiad z Sebastianem Składnym – prezesem Barmix sp. z o.o. Opowiedział on o początkach automatycznego barmana, pierwszym stworzonym egzemplarzu, rozwoju firmy i planach na przyszłość.
 • „Ważne i ważniejsze - atrakcje weselne cz.1”

  Na blogu agencji Ślubnej Jak z marzeń, Barmix wymieniany jest w zestawieniu najciekawszych atrakcji weselnych. Na tle przedstawionych propozycji wyróżnia go nowoczesność, wysoka jakość drinków i szybkość działania.
 • „Barmani go nienawidzą”

  W artykule, który pojawił się na łamach portalu Plusy dla Biznesu możemy zapoznać się z początkami Barmixa i planami na rozwój biznesu, które maił wówczas 24-letni Sebastian Składny – prezes Barmix sp. z o.o.
 • „Podobno najlepsze pomysły na biznes rodzą się na studiach”

  K MAG Magazyn treścią swojego artykułu traktuje o początkach Barmixa, którego genezę stanowi projekt inżynierski założyciela naszej marki – prezesa Sebastiana Składnego. Autor opisuje pokrótce pierwszą i drugą wersję urządzenia, która wówczas posiadała 4 menu.
 • „Inkubatory na Śląsku. Tutaj twoja firma rozwinie skrzydła”

  Na łamach portalu sląskibiznes.pl pojawiła się wypowiedź Sebastiana Składnego – prezesa Barmix sp. z o.o., który opowiedział o początkach rozwoju swojej firmy, wsparciu jakie otrzymał na starcie z Barmixem od Inkubatora Przedsiębiorczości w Raciborzu.
 • „Rok temu skończył studia, dziś ma już firmę”

  Internetowy portal nowiny.pl opisuje wystąpienie Sebastiana Składnego – prezesa Barmix sp. z o.o. w trakcie Wielkiego Finału Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości 2018. Jako absolwent kierunku Automatyka i Robotyka miał okazję przedstawić swoja prezentację "Jak komercjalizować wiedzę zdobytą podczas studiów na przykładzie automatycznego barmana".
 • „Od projektu inżynierskiego do startupu – czyli czym jest Barmix? Rozmowa z Sebastianem Składnym”

  W marcu 2019 roku Uniwersytet Opolski zaprosił Sebastiana Składnego, autora jednego z najgłośniejszych startupów 2018 roku do rozmowy streamingowanej na żywo za pośrednictwem Facebooka. W jej trakcie poruszono tematy związane z genezą Barmixa, perspektywy rozwoju automatu do drinków oraz plany na przyszłość.
 • „Barman na wesele a może Barmix?”

  W 2018 roku na djready.pl pojawił się artykuł, w którym autor analizuje Barmixa pod kątem jego atrakcyjności i funkcjonalności. Opisuje go jako ciekawą, nowoczesną i oryginalną atrakcję weselna, której główną zaletą jest szybkość działania oraz jakość serwowanych trunków.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zostaw kontakt, zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy pełną ofertę oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące Barmixa. 

Jest również możliwość umówienia się z nami na prezentację urządzenia!

Bogusław Łach

Doradca Biznesowy
polski, english
+48 573 017 367
boguslaw.lach@barmix.com.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ

A NASZ DORADCA SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJE

  Imię*

  Adres email *

  Telefon *

  Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności

  O nas

  Drinki z nauczycielem? Cóż, to istotna część mojej opowieści i opowieści Barmixa, ale od początku… Inspiracją do stworzenia automatycznego barmana Barmix był mój wykładowca z uczelni. Nie, nie! Nie poszedłem z nim do akademickiego pubu. Nauczyciel zaproponował stworzenie prostego w obsłudze automatu do drinków, który przygotuje wysokiej jakości napoje alkoholowe i bezalkoholowe. 

  Zabrałem się więc do pracy i małymi krokami kroczyłem do przodu. W końcu stworzyłem Barmixa, który stał się moją pracą dyplomową. Zaprezentowałem go przed egzaminatorami. Zaraz po prezentacji zgłosili się do mnie pierwsi klienci. 

  Niespodziewanie grono chętnych zaczęło znacząco rosnąć, więc założyłem firmę, by móc pracować na pełnych obrotach. Mnóstwo pozytywnych opinii klientów i liczne współprace pozwoliły rozwinąć Barmixa i unowocześnić branżę eventowo-gastronomiczną

  Dzisiaj rozwijamy i aktualizujemy nasze modele, by były bardziej innowacyjne i nowoczesne i zapewniały odbiorcom wyższą jakość.

  Sebastian Składny, CEO Barmix
  BARMIX SP. Z O.O.
  ul. Sowińskiego 4, 40-018 Katowice

  Poznaj również ofertę dla lokali

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ